Property 64947 photo 1
Property 64947 photo 2
Property 64947 photo 3
Property 64947 photo 4
Property 64947 photo 5
Property 64947 photo 6
Property 64947 photo 7
Property 64947 photo 8
Property 64947 photo 9
Property 64947 photo 10
Property 64947 photo 11
Property 64947 photo 12
Property 64947 photo 13

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 1966
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 450 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 60 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, grejanje, alarm. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
185 000 € 3189 €/m²
  • Kod objekta 59881
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 3189 €/m²
  • Kod objekta 59884
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
182 000 € 1895 €/m²
  • Kod objekta 59890
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
299 000 € 2300 €/m²
  • Kod objekta 59899
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
309 000 € 2376 €/m²
  • Kod objekta 59963
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
215 000 € 2945 €/m²
  • Kod objekta 60056
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 1724 €/m²
  • Kod objekta 60737
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
205 000 € 1933 €/m²
  • Kod objekta 60786
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
173 000 € 2337 €/m²
  • Kod objekta 60995
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter