210 000 €
1479 €/m²
Property 26367 photo 1
Property 26367 photo 2
Property 26367 photo 3
Property 26367 photo 4
Property 26367 photo 5
Property 26367 photo 6
Property 26367 photo 7
Property 26367 photo 8
Property 26367 photo 9
Property 26367 photo 10
Property 26367 photo 11
Property 26367 photo 12
Property 26367 photo 13
Property 26367 photo 14
Property 26367 photo 15
Property 26367 photo 16
Property 26367 photo 17
Property 26367 photo 18
Property 26367 photo 19
Property 26367 photo 20
Property 26367 photo 21

Detalji

  • Godina izgradnje: 2011
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 22000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 142 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, kamin, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
210 000 € 2258 €/m²
  • Kod objekta 65078
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 3934 €/m²
  • Kod objekta 62278
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3174 €/m²
  • Kod objekta 64273
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 3688 €/m²
  • Kod objekta 65296
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 3362 €/m²
  • Kod objekta 64275
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 3135 €/m²
  • Kod objekta 64263
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter