320 000 €
508 €/m²
Property 61232 photo 1
Property 61232 photo 2
Property 61232 photo 3
Property 61232 photo 4
Property 61232 photo 5
Property 61232 photo 6
Property 61232 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 40 m
  • Udaljenost od aerodroma: 117 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 629 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 250 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
300 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 38520
  • Kvadratura 2700 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
374 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 50665
  • Kvadratura 11228 m²
  • Udaljenost od mora 731 m
Za prodaju
349 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 65412
  • Kvadratura 5960 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
365 000 € 251 €/m²
  • Kod objekta 36851
  • Kvadratura 1450 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
300 000 € 603 €/m²
  • Kod objekta 65123
  • Kvadratura 497 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
290 000 € 207 €/m²
  • Kod objekta 65314
  • Kvadratura 1395 m²
  • Udaljenost od mora 72 m
Za prodaju
374 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 59642
  • Kvadratura 9039 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
427 000 € 241 €/m²
  • Kod objekta 36674
  • Kvadratura 1770 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 56612
  • Kvadratura 6350 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 36802
  • Kvadratura 13247 m²
  • Udaljenost od mora 4600 m

Prijava za Newsletter