350 000 €
116 €/m²
Property 56280 photo 1
Property 56280 photo 2
Property 56280 photo 3
Property 56280 photo 4
Property 56280 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3000 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 3000 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
360 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 48644
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 40012
  • Kvadratura 2660 m²
  • Udaljenost od mora 4800 m
Za prodaju
300 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 64069
  • Kvadratura 1516 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
330 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 40256
  • Kvadratura 11500 m²
  • Udaljenost od mora 6400 m
Za prodaju
320 000 € 1584 €/m²
  • Kod objekta 64279
  • Kvadratura 202 m²
  • Udaljenost od mora 186 m
Za prodaju
300 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 44360
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
320 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 42624
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
330 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 36445
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
299 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 64922
  • Kvadratura 6095 m²
  • Udaljenost od mora 527 m
Za prodaju
500 000 € 246 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 38518
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m

Prijava za Newsletter