220 000 €
37 €/m²
Property 60862 photo 1
Property 60862 photo 2
Property 60862 photo 3
Property 60862 photo 4
Property 60862 photo 5
Property 60862 photo 6
Property 60862 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 740 m
  • Udaljenost od grada: 6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 64 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5844 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 236 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
220 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 65418
  • Kvadratura 4098 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
267 000 € 517 €/m²
  • Kod objekta 64828
  • Kvadratura 516 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
230 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 65231
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
200 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 50156
  • Kvadratura 2150 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
215 000 € 268 €/m²
  • Kod objekta 65280
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 46788
  • Kvadratura 1451 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
320 000 € 1584 €/m²
  • Kod objekta 64279
  • Kvadratura 202 m²
  • Udaljenost od mora 186 m
Za prodaju
280 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 44635
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
240 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 51072
  • Kvadratura 7800 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
300 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 47178
  • Kvadratura 7857 m²
  • Udaljenost od mora 990 m

Prijava za Newsletter