267 000 €
24 €/m²
Property 36637 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 11085 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
260 000 € 250 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 39265
  • Kvadratura 4550 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
375 000 € 154 €/m²
  • Kod objekta 39514
  • Kvadratura 2420 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
320 000 € 508 €/m²
  • Kod objekta 61232
  • Kvadratura 629 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
267 000 € 356 €/m²
  • Kod objekta 50514
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
220 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 60862
  • Kvadratura 5844 m²
  • Udaljenost od mora 740 m
Za prodaju
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 50494
  • Kvadratura 8200 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
300 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 38520
  • Kvadratura 2700 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
260 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 45704
  • Kvadratura 6078 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
240 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 51038
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
235 000 € 940 €/m²
  • Kod objekta 50113
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m

Prijava za Newsletter