75 000 €
641 €/m²
Property 65856 photo 1
Property 65856 photo 2
Property 65856 photo 3
Property 65856 photo 4
Property 65856 photo 5
Property 65856 photo 6
Property 65856 photo 7
Property 65856 photo 8
Property 65856 photo 9
Property 65856 photo 10
Property 65856 photo 11

Detalji

  • Broj soba: 2
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 117 kv.m u Solunu. Stan se nalazi u suterenu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i parking.

Za prodaju
86 000 € 2606 €/m²
  • Kod objekta 64767
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 1307 €/m²
  • Kod objekta 60610
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
65 000 € 2166 €/m²
  • Kod objekta 64439
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
73 000 € 1825 €/m²
  • Kod objekta 49389
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
99 000 € 4304 €/m²
  • Kod objekta 65453
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
72 000 € 2057 €/m²
  • Kod objekta 64703
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
102 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 65281
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
97 500 € 2785 €/m²
  • Kod objekta 63194
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
105 000 € 1381 €/m²
  • Kod objekta 57156
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
75 000 € 2272 €/m²
  • Kod objekta 64282
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter