83 000 €
1660 €/m²
Property 63520 photo 1
Property 63520 photo 2
Property 63520 photo 3
Property 63520 photo 4
Property 63520 photo 5
Property 63520 photo 6
Property 63520 photo 7
Property 63520 photo 8
Property 63520 photo 9
Property 63520 photo 10
Property 63520 photo 11

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 50 kv.m u Solunu. Stan se nalazi u suterenu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
73 000 € 1825 €/m²
  • Kod objekta 49389
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
115 000 € 1916 €/m²
  • Kod objekta 65777
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
87 000 € 4350 €/m²
  • Kod objekta 65745
  • Kvadratura 20 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
100 000 € 1492 €/m²
  • Kod objekta 64511
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
76 000 € 2171 €/m²
  • Kod objekta 64440
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
110 000 € 1375 €/m²
  • Kod objekta 61150
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
79 000 € 1128 €/m²
  • Kod objekta 64765
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter