87 000 €
2122 €/m²
Property 61969 photo 1
Property 61969 photo 2
Property 61969 photo 3
Property 61969 photo 4
Property 61969 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Auctioned real estate

Opis

Na prodaju stan od 41 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i lift.

Za prodaju
80 000 € 1777 €/m²
  • Kod objekta 56576
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
115 000 € 3833 €/m²
  • Kod objekta 65526
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
85 000 € 1287 €/m²
  • Kod objekta 65849
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
120 000 € 1578 €/m²
  • Kod objekta 59195
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
115 000 € 4259 €/m²
  • Kod objekta 61319
  • Kvadratura 27 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
73 000 € 1825 €/m²
  • Kod objekta 49389
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
90 000 € 2727 €/m²
  • Kod objekta 52963
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
100 000 € 1785 €/m²
  • Kod objekta 58045
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
123 000 € 4555 €/m²
  • Kod objekta 62931
  • Kvadratura 27 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter