68 000 €
2345 €/m²
Property 65527 photo 1
Property 65527 photo 2
Property 65527 photo 3
Property 65527 photo 4
Property 65527 photo 5
Property 65527 photo 6
Property 65527 photo 7
Property 65527 photo 8
Property 65527 photo 9
Property 65527 photo 10
Property 65527 photo 11
Property 65527 photo 12
Property 65527 photo 13
Property 65527 photo 14
Property 65527 photo 15
Property 65527 photo 16
Property 65527 photo 17
Property 65527 photo 18
Property 65527 photo 19
Property 65527 photo 20
Property 65527 photo 21

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1971
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Na prodaju stan od 29 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
68 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 64669
  • Kvadratura 20 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
70 000 € 853 €/m²
  • Kod objekta 35576
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
85 000 € 1545 €/m²
  • Kod objekta 60529
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
75 000 € 2272 €/m²
  • Kod objekta 64282
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 63377
  • Kvadratura 25 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
68 000 € 1172 €/m²
  • Kod objekta 64962
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
87 000 € 2121 €/m²
  • Kod objekta 61969
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 894 €/m²
  • Kod objekta 50914
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
95 000 € 1266 €/m²
  • Kod objekta 65708
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter