68 000 €
3400 €/m²
Property 64669 photo 1
Property 64669 photo 2
Property 64669 photo 3
Property 64669 photo 4
Property 64669 photo 5
Property 64669 photo 6
Property 64669 photo 7
Property 64669 photo 8
Property 64669 photo 9
Property 64669 photo 10
Property 64669 photo 11
Property 64669 photo 12
Property 64669 photo 13
Property 64669 photo 14
Property 64669 photo 15
Property 64669 photo 16
Property 64669 photo 17
Property 64669 photo 18
Property 64669 photo 19

Detalji

  • Godišnja isplativost: 6,18%
  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 1967
  • Godina renoviranja: 2017
  • Broj soba: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 20 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj.

Za prodaju
95 000 € 2317 €/m²
  • Kod objekta 63986
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
101 000 € 2657 €/m²
  • Kod objekta 61018
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
75 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 65700
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
100 000 € 1265 €/m²
  • Kod objekta 62628
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65596
  • Kvadratura 31 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
72 000 € 2057 €/m²
  • Kod objekta 64703
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
100 000 € 1785 €/m²
  • Kod objekta 58045
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
99 000 € 4304 €/m²
  • Kod objekta 65453
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter