85 000 €
895 €/m²
Property 50914 photo 1
Property 50914 photo 2
Property 50914 photo 3
Property 50914 photo 4
Property 50914 photo 5
Property 50914 photo 6
Property 50914 photo 7
Property 50914 photo 8
Property 50914 photo 9
Property 50914 photo 10
Property 50914 photo 11
Property 50914 photo 12
Property 50914 photo 13
Property 50914 photo 14
Property 50914 photo 15
Property 50914 photo 16
Property 50914 photo 17
Property 50914 photo 18

Detalji

  • Godina izgradnje: 1970
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 95 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i ostavu. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
85 000 € 1545 €/m²
  • Kod objekta 60529
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
109 000 € 3892 €/m²
  • Kod objekta 65853
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
90 000 € 1698 €/m²
  • Kod objekta 59305
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
73 000 € 1825 €/m²
  • Kod objekta 62458
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
117 000 € 3545 €/m²
  • Kod objekta 64761
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
110 000 € 1571 €/m²
  • Kod objekta 62534
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
85 000 € 1307 €/m²
  • Kod objekta 60610
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
75 000 € 2083 €/m²
  • Kod objekta 66113
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter