85 000 €
1545 €/m²
Property 60529 photo 1
Property 60529 photo 2
Property 60529 photo 3
Property 60529 photo 4
Property 60529 photo 5
Property 60529 photo 6
Property 60529 photo 7
Property 60529 photo 8
Property 60529 photo 9
Property 60529 photo 10
Property 60529 photo 11
Property 60529 photo 12
Property 60529 photo 13
Property 60529 photo 14

Detalji

  • Godina izgradnje: 1977
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Pristup
  • Pristup za osobe sa invaliditetom
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 55 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, ostavu.

Za prodaju
85 000 € 1307 €/m²
  • Kod objekta 60610
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
80 000 € 1777 €/m²
  • Kod objekta 56576
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
123 000 € 4555 €/m²
  • Kod objekta 62931
  • Kvadratura 27 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
115 000 € 1916 €/m²
  • Kod objekta 65777
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
110 000 € 1375 €/m²
  • Kod objekta 61150
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65596
  • Kvadratura 31 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
115 000 € 5750 €/m²
  • Kod objekta 65822
  • Kvadratura 20 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
82 000 € 1490 €/m²
  • Kod objekta 64568
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter