70 000 €
854 €/m²
Property 35576 photo 1
Property 35576 photo 2
Property 35576 photo 3
Property 35576 photo 4
Property 35576 photo 5
Property 35576 photo 6
Property 35576 photo 7
Property 35576 photo 8
Property 35576 photo 9

Detalji

  • Godišnja isplativost: 6,30%
  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2019
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju stan od 82 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
95 000 € 2317 €/m²
  • Kod objekta 63986
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
80 000 € 1777 €/m²
  • Kod objekta 56576
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
73 000 € 1825 €/m²
  • Kod objekta 62458
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 1287 €/m²
  • Kod objekta 65849
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
89 000 € 1369 €/m²
  • Kod objekta 65693
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter