48 000 €
109 €/m²
Property 34180 photo 1
Property 34180 photo 2
Property 34180 photo 3
Property 34180 photo 4
Property 34180 photo 5
Property 34180 photo 6
Property 34180 photo 7
Property 34180 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 1,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 438 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 355 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 56829
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
45 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 43314
  • Kvadratura 735 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
40 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 65265
  • Kvadratura 402 m²
  • Udaljenost od mora 2 m
Za prodaju
65 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 56832
  • Kvadratura 4125 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
60 000 € 171 €/m²
  • Kod objekta 37922
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 19200 m
Za prodaju
70 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 39447
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
40 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 65486
  • Kvadratura 5664 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
55 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 63352
  • Kvadratura 730 m²
  • Udaljenost od mora 5150 m
Za prodaju
70 000 € 109 €/m²
  • Kod objekta 30724
  • Kvadratura 638 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
60 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 37931
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m

Prijava za Newsletter