Na upit
Property 52550 photo 1
Property 52550 photo 2
Property 52550 photo 3
Property 52550 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1600 m
  • Udaljenost od grada: 400 km
  • Udaljenost od aerodroma: 53 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1600 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 800 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
150 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 65428
  • Kvadratura 6086 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m
Za prodaju
800 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 63744
  • Kvadratura 13439 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
190 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 65447
  • Kvadratura 1022 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 63904
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
150 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 63283
  • Kvadratura 1968 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
140 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 65485
  • Kvadratura 1060 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 63073
  • Kvadratura 16658 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 64871
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
55 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 63352
  • Kvadratura 730 m²
  • Udaljenost od mora 5150 m
Za prodaju
69 900 € 224 €/m²
  • Kod objekta 63410
  • Kvadratura 312 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m

Prijava za Newsletter