215 000 €
206 €/m²
Property 57076 photo 1
Property 57076 photo 2
Property 57076 photo 3
Property 57076 photo 4
Property 57076 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1040 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
220 000 € 180 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 51030
  • Kvadratura 3792 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
192 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 44358
  • Kvadratura 1055 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
300 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 64069
  • Kvadratura 1516 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 41471
  • Kvadratura 1750 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
180 000 € 160 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 52232
  • Kvadratura 3592 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
320 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 44365
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m
Za prodaju
220 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 60862
  • Kvadratura 5844 m²
  • Udaljenost od mora 740 m
Za prodaju
269 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 49771
  • Kvadratura 4790 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
267 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 41185
  • Kvadratura 5423 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 46215
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter