375 000 €
30 €/m²
Property 29075 photo 1
Property 29075 photo 2
Property 29075 photo 3
Property 29075 photo 4
Property 29075 photo 5
Property 29075 photo 6
Property 29075 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5700 m
  • Udaljenost od grada: 1,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 12500 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 300 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.

Za prodaju
330 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 65144
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
350 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 26888
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
360 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 41187
  • Kvadratura 14565 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
449 000 € 271 €/m²
  • Kod objekta 65403
  • Kvadratura 1654 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
320 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 42624
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
330 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 36445
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
430 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 55851
  • Kvadratura 5834 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
480 000 € 1263 €/m²
  • Kod objekta 50582
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
450 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 42919
  • Kvadratura 12520 m²
  • Udaljenost od mora 750 m

Prijava za Newsletter