500 000 €
110 €/m²
Property 38077 photo 1
Property 38077 photo 2
Property 38077 photo 3
Property 38077 photo 4
Property 38077 photo 5
Property 38077 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 69 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4542 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
520 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 30769
  • Kvadratura 27000 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m
Za prodaju
500 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 50157
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
566 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 32415
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
430 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 55851
  • Kvadratura 5834 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 56505
  • Kvadratura 11174 m²
  • Udaljenost od mora 1850 m
Za prodaju
612 000 € 306 €/m²
  • Kod objekta 38961
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
590 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 65038
  • Kvadratura 6300 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
450 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 5955
  • Kvadratura 10885 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
660 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 65423
  • Kvadratura 12329 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
600 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 35632
  • Kvadratura 18000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter