400 000 €
4000 €/m²
Property 57270 photo 1
Property 57270 photo 2
Property 57270 photo 3
Property 57270 photo 4
Property 57270 photo 5
Property 57270 photo 6
Property 57270 photo 7
Property 57270 photo 8
Property 57270 photo 9
Property 57270 photo 10
Property 57270 photo 11
Property 57270 photo 12
Property 57270 photo 13
Property 57270 photo 14
Property 57270 photo 15
Property 57270 photo 16
Property 57270 photo 17
Property 57270 photo 18
Property 57270 photo 19
Property 57270 photo 20
Property 57270 photo 21
Property 57270 photo 22
Property 57270 photo 23
Property 57270 photo 24
Property 57270 photo 25
Property 57270 photo 26
Property 57270 photo 27
Property 57270 photo 28
Property 57270 photo 29
Property 57270 photo 30

Detalji

  • Godina izgradnje: 1965
  • Godina renoviranja: 2005
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 100 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 7. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. Stan Je Raspored kutak Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
550 000 € 3928 €/m²
  • Kod objekta 61302
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
515 000 € 4364 €/m²
  • Kod objekta 64615
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
575 000 € 4956 €/m²
  • Kod objekta 64618
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 3160 €/m²
  • Kod objekta 59229
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
365 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 64676
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
480 000 € 3478 €/m²
  • Kod objekta 65073
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
355 000 € 3585 €/m²
  • Kod objekta 59982
  • Kvadratura 99 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
450 000 € 4411 €/m²
  • Kod objekta 61424
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
380 000 € 2533 €/m²
  • Kod objekta 41515
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter