475 000 €
5523 €/m²
Property 65939 photo 1
Property 65939 photo 2
Property 65939 photo 3

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2013
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 86 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
410 000 € 4019 €/m²
  • Kod objekta 62419
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
385 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 65765
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 4950 €/m²
  • Kod objekta 56726
  • Kvadratura 101 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 60992
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
420 000 € 3387 €/m²
  • Kod objekta 66061
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod objekta 60365
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 60367
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
485 000 € 4619 €/m²
  • Kod objekta 66050
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
515 000 € 4904 €/m²
  • Kod objekta 60362
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 4438 €/m²
  • Kod objekta 65047
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter