299 000 €
14 €/m²
Property 40594 photo 1
Property 40594 photo 2
Property 40594 photo 3
Property 40594 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 13000 m
  • Udaljenost od grada: 4,3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 20000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
350 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 56280
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
400 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 50674
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
427 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 47454
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
250 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 43610
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 36755
  • Kvadratura 5889 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
267 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 41185
  • Kvadratura 5423 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
250 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 50671
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
240 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 51072
  • Kvadratura 7800 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
270 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 46217
  • Kvadratura 5340 m²
  • Udaljenost od mora 824 m
Za prodaju
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 46861
  • Kvadratura 28576 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter