225 000 €
2143 €/m²
Property 63425 photo 1
Property 63425 photo 2
Property 63425 photo 3
Property 63425 photo 4
Property 63425 photo 5
Property 63425 photo 6
Property 63425 photo 7
Property 63425 photo 8
Property 63425 photo 9
Property 63425 photo 10
Property 63425 photo 11
Property 63425 photo 12
Property 63425 photo 13
Property 63425 photo 14
Property 63425 photo 15
Property 63425 photo 16
Property 63425 photo 17
Property 63425 photo 18
Property 63425 photo 19
Property 63425 photo 20
Property 63425 photo 21
Property 63425 photo 22

Detalji

  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2014
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Type of flooring: wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 105 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i klima uređaj, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
335 000 € 4785 €/m²
  • Kod objekta 65297
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 66014
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 4179 €/m²
  • Kod objekta 65299
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 65787
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 5400 €/m²
  • Kod objekta 65320
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 4512 €/m²
  • Kod objekta 65311
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 4477 €/m²
  • Kod objekta 65304
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
294 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 65766
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 5744 €/m²
  • Kod objekta 65317
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
285 000 € 9500 €/m²
  • Kod objekta 65482
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter