1 200 000 €
9023 €/m²
Property 65204 photo 1
Property 65204 photo 2
Property 65204 photo 3
Property 65204 photo 4
Property 65204 photo 5
Property 65204 photo 6
Property 65204 photo 7
Property 65204 photo 8
Property 65204 photo 9
Property 65204 photo 10
Property 65204 photo 11
Property 65204 photo 12
Property 65204 photo 13
Property 65204 photo 14

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju stan od 133 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i zajednički bazen, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, lift, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 250 000 € 10593 €/m²
  • Kod objekta 64235
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 400 000 € 10852 €/m²
  • Kod objekta 64217
  • Kvadratura 129 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 030 000 € 6688 €/m²
  • Kod objekta 65335
  • Kvadratura 154 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 080 000 € 11739 €/m²
  • Kod objekta 58417
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 100 000 € 418 €/m²
  • Kod objekta 51896
  • Kvadratura 2630 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
1 533 000 € 11976 €/m²
  • Kod objekta 64589
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 015 000 € 6766 €/m²
  • Kod objekta 65336
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 7857 €/m²
  • Kod objekta 64114
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 260 000 € 6300 €/m²
  • Kod objekta 38662
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter