1 400 000 €
10853 €/m²
Property 64217 photo 1
Property 64217 photo 2
Property 64217 photo 3
Property 64217 photo 4
Property 64217 photo 5
Property 64217 photo 6
Property 64217 photo 7

Detalji

  • Sprat: 4.sprat
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 480 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju stan od 129 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, 3 kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i kamin, klima uređaj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Kod objekta 56256
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 350 000 € 7258 €/m²
  • Kod objekta 56963
  • Kvadratura 186 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 800 000 € 12000 €/m²
  • Kod objekta 57079
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 000 000 € 11428 €/m²
  • Kod objekta 57081
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 200 000 € 13636 €/m²
  • Kod objekta 57087
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
1 295 000 € 9452 €/m²
  • Kod objekta 58377
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 355 000 € 11782 €/m²
  • Kod objekta 58416
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 600 000 € 11851 €/m²
  • Kod objekta 62309
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 400 000 € 10852 €/m²
  • Kod objekta 64217
  • Kvadratura 129 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter