1 080 000 €
11739 €/m²
Property 58417 photo 1
Property 58417 photo 2

Detalji

  • Sprat: 5.sprat
  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 92 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i solarni bojler, tende, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
900 000 € 10843 €/m²
  • Kod objekta 64234
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 350 000 € 7258 €/m²
  • Kod objekta 56963
  • Kvadratura 186 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 200 000 € 13636 €/m²
  • Kod objekta 57087
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
1 105 000 € 12556 €/m²
  • Kod objekta 64413
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
950 000 € 5757 €/m²
  • Kod objekta 52988
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 600 000 € 9411 €/m²
  • Kod objekta 49916
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 6470 €/m²
  • Kod objekta 8164
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
890 000 € 4450 €/m²
  • Kod objekta 62009
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
880 000 € 6717 €/m²
  • Kod objekta 62389
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter