1 533 000 €
11977 €/m²
Property 64589 photo 1
Property 64589 photo 2
Property 64589 photo 3
Property 64589 photo 4
Property 64589 photo 5
Property 64589 photo 6
Property 64589 photo 7
Property 64589 photo 8
Property 64589 photo 9

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Opis

Na prodaju stan od 128 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, 2 kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i klima uređaj, bazen, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Kod objekta 56256
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 260 000 € 6300 €/m²
  • Kod objekta 38662
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 533 000 € 11976 €/m²
  • Kod objekta 64589
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 575 000 € 6847 €/m²
  • Kod objekta 3291
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 9629 €/m²
  • Kod objekta 64248
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 350 000 € 7258 €/m²
  • Kod objekta 56963
  • Kvadratura 186 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 750 000 € 15086 €/m²
  • Kod objekta 64414
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 295 000 € 9452 €/m²
  • Kod objekta 58377
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 100 000 € 2560 €/m²
  • Kod objekta 50571
  • Kvadratura 820 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter