330 000 €
2409 €/m²
Property 65120 photo 1
Property 65120 photo 2
Property 65120 photo 3
Property 65120 photo 4
Property 65120 photo 5
Property 65120 photo 6
Property 65120 photo 7
Property 65120 photo 8
Property 65120 photo 9
Property 65120 photo 10
Property 65120 photo 11
Property 65120 photo 12
Property 65120 photo 13
Property 65120 photo 14
Property 65120 photo 15
Property 65120 photo 16
Property 65120 photo 17
Property 65120 photo 18
Property 65120 photo 19
Property 65120 photo 20
Property 65120 photo 21
Property 65120 photo 22
Property 65120 photo 23
Property 65120 photo 24
Property 65120 photo 25

Detalji

  • Godina izgradnje: 1990
  • Godina renoviranja: 2020
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 11200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 137 kv.m na Atici. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
275 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 66017
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 2408 €/m²
  • Kod objekta 65120
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 2916 €/m²
  • Kod objekta 65100
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 3684 €/m²
  • Kod objekta 65143
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 5090 €/m²
  • Kod objekta 65794
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
340 000 € 4722 €/m²
  • Kod objekta 56981
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 3365 €/m²
  • Kod objekta 10356
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 5769 €/m²
  • Kod objekta 65576
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 5744 €/m²
  • Kod objekta 63912
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
310 000 € 4189 €/m²
  • Kod objekta 65372
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter