280 000 €
5091 €/m²
Property 65794 photo 1
Property 65794 photo 2
Property 65794 photo 3
Property 65794 photo 4
Property 65794 photo 5
Property 65794 photo 6
Property 65794 photo 7
Property 65794 photo 8
Property 65794 photo 9
Property 65794 photo 10
Property 65794 photo 11
Property 65794 photo 12
Property 65794 photo 13
Property 65794 photo 14
Property 65794 photo 15
Property 65794 photo 16
Property 65794 photo 17
Property 65794 photo 18
Property 65794 photo 19
Property 65794 photo 20
Property 65794 photo 21

Detalji

  • Godina izgradnje: 2012
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1400 m

Sadržaj

  • Parking
  • Satelitska televizija
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 55 kv.m na Atici. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, grejanje, alarm. Nekretnina poseduje krovnu terasu.

Za prodaju
285 000 € 1583 €/m²
  • Kod objekta 10489
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
270 000 € 4736 €/m²
  • Kod objekta 22986
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
360 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 59593
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 66017
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
255 000 € 3269 €/m²
  • Kod objekta 65017
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
230 000 € 4339 €/m²
  • Kod objekta 65790
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
315 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 56980
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 3684 €/m²
  • Kod objekta 65143
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 5625 €/m²
  • Kod objekta 65318
  • Kvadratura 48 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
257 000 € 1917 €/m²
  • Kod objekta 13560
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter