300 000 €
5769 €/m²
Property 65576 photo 1
Property 65576 photo 2
Property 65576 photo 3
Property 65576 photo 4
Property 65576 photo 5
Property 65576 photo 6
Property 65576 photo 7
Property 65576 photo 8
Property 65576 photo 9
Property 65576 photo 10
Property 65576 photo 11
Property 65576 photo 12

Detalji

  • Godina izgradnje: 1978
  • Godina renoviranja: 2020
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 52 kv.m na Atici. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, parking, baštu, lift, grejanje.

Za prodaju
250 000 € 3906 €/m²
  • Kod objekta 65080
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 2636 €/m²
  • Kod objekta 43949
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
285 000 € 2544 €/m²
  • Kod objekta 65283
  • Kvadratura 112 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 3365 €/m²
  • Kod objekta 10356
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 5625 €/m²
  • Kod objekta 65318
  • Kvadratura 48 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
255 000 € 3269 €/m²
  • Kod objekta 65017
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
255 000 € 3187 €/m²
  • Kod objekta 59207
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 2408 €/m²
  • Kod objekta 65120
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
295 000 € 4214 €/m²
  • Kod objekta 36572
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 4225 €/m²
  • Kod objekta 65368
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter