275 000 €
4167 €/m²
Property 66017 photo 1
Property 66017 photo 2
Property 66017 photo 3
Property 66017 photo 4
Property 66017 photo 5
Property 66017 photo 6
Property 66017 photo 7
Property 66017 photo 8
Property 66017 photo 9
Property 66017 photo 10
Property 66017 photo 11
Property 66017 photo 12
Property 66017 photo 13
Property 66017 photo 14
Property 66017 photo 15
Property 66017 photo 16

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 3
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 6500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Duplo staklo
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 66 kv.m na Atici. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, parking, lift, grejanje.

Za prodaju
300 000 € 4225 €/m²
  • Kod objekta 65368
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 59593
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 2636 €/m²
  • Kod objekta 43949
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 4210 €/m²
  • Kod objekta 23915
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
340 000 € 4722 €/m²
  • Kod objekta 56981
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
285 000 € 1583 €/m²
  • Kod objekta 10489
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
285 000 € 2544 €/m²
  • Kod objekta 65283
  • Kvadratura 112 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 4736 €/m²
  • Kod objekta 22986
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
350 000 € 3365 €/m²
  • Kod objekta 10356
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
230 000 € 4339 €/m²
  • Kod objekta 65790
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter