340 000 €
4722 €/m²
Property 56981 photo 1
Property 56981 photo 2
Property 56981 photo 3
Property 56981 photo 4
Property 56981 photo 5
Property 56981 photo 6
Property 56981 photo 7
Property 56981 photo 8
Property 56981 photo 9
Property 56981 photo 10

Detalji

  • Sprat: 1. sprat
  • Godina izgradnje: 2023
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 280 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 72 kv.m na Atici. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na šumu.Poseduje i kamin, klima uređaj, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
285 000 € 2544 €/m²
  • Kod objekta 65283
  • Kvadratura 112 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 2732 €/m²
  • Kod objekta 60921
  • Kvadratura 183 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
275 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 66017
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 3365 €/m²
  • Kod objekta 10356
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 2916 €/m²
  • Kod objekta 65100
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
460 000 € 1437 €/m²
  • Kod objekta 51169
  • Kvadratura 320 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
285 000 € 1583 €/m²
  • Kod objekta 10489
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
360 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 59593
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 4225 €/m²
  • Kod objekta 65368
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
365 000 € 5289 €/m²
  • Kod objekta 65767
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter