97 000 €
3233 €/m²
Property 65016 photo 1
Property 65016 photo 2
Property 65016 photo 3
Property 65016 photo 4
Property 65016 photo 5
Property 65016 photo 6

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 2001
  • Godina renoviranja: 2014
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 30 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
140 000 € 2258 €/m²
  • Kod objekta 35583
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
123 000 € 1863 €/m²
  • Kod objekta 63320
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
110 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 63856
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
135 000 € 2547 €/m²
  • Kod objekta 64812
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
129 000 € 1869 €/m²
  • Kod objekta 63309
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
137 000 € 1876 €/m²
  • Kod objekta 57034
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
140 000 € 2295 €/m²
  • Kod objekta 60135
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
139 000 € 1404 €/m²
  • Kod objekta 65922
  • Kvadratura 99 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
105 000 € 6562 €/m²
  • Kod objekta 64130
  • Kvadratura 16 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
130 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 65937
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter