139 000 €
1404 €/m²
Property 65922 photo 1
Property 65922 photo 2
Property 65922 photo 3
Property 65922 photo 4
Property 65922 photo 5
Property 65922 photo 6
Property 65922 photo 7
Property 65922 photo 8
Property 65922 photo 9
Property 65922 photo 10
Property 65922 photo 11
Property 65922 photo 12

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1972
  • Broj soba: 3
  • Stanje: Stara zgrada
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2

Sadržaj

  • Podigni
  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju stan od 99 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i tende, lift, grejanje.

Za prodaju
185 000 € 2102 €/m²
  • Kod objekta 44245
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 4512 €/m²
  • Kod objekta 65311
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
155 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 66066
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 60897
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 1818 €/m²
  • Kod objekta 57400
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
185 000 € 3627 €/m²
  • Kod objekta 65408
  • Kvadratura 51 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
160 000 € 2461 €/m²
  • Kod objekta 65166
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 66092
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 3365 €/m²
  • Kod objekta 60289
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter