140 000 €
2258 €/m²
Property 35583 photo 1
Property 35583 photo 2
Property 35583 photo 3
Property 35583 photo 4
Property 35583 photo 5
Property 35583 photo 6

Detalji

  • Godina izgradnje: 1968
  • Godina renoviranja: 2002
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 62 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, grejanje, ostavu. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
195 000 € 2468 €/m²
  • Kod objekta 66047
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 61831
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 2564 €/m²
  • Kod objekta 66046
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
155 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 66066
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 1720 €/m²
  • Kod objekta 37430
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
208 000 € 2418 €/m²
  • Kod objekta 57841
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
160 000 € 2461 €/m²
  • Kod objekta 65166
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 50423
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 2434 €/m²
  • Kod objekta 60318
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 2022 €/m²
  • Kod objekta 66044
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter