105 000 €
6563 €/m²
Property 64130 photo 1
Property 64130 photo 2
Property 64130 photo 3
Property 64130 photo 4
Property 64130 photo 5
Property 64130 photo 6
Property 64130 photo 7
Property 64130 photo 8

Detalji

  • Sprat: 7. sprat
  • Godina izgradnje: 2006
  • Broj soba: 1
  • Grejanje: gas
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 790 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju stan od 16 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.Poseduje i klima uređaj, tende, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
110 000 € 3928 €/m²
  • Kod objekta 65251
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
150 000 € 3658 €/m²
  • Kod objekta 63762
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
155 000 € 2818 €/m²
  • Kod objekta 64864
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
130 000 € 3023 €/m²
  • Kod objekta 41183
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
130 000 € 1529 €/m²
  • Kod objekta 28736
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
100 000 € 1176 €/m²
  • Kod objekta 65870
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
123 000 € 1863 €/m²
  • Kod objekta 63320
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
147 000 € 3127 €/m²
  • Kod objekta 56290
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
150 000 € 2678 €/m²
  • Kod objekta 12503
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
150 000 € 1666 €/m²
  • Kod objekta 41135
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter