320 000 €
4267 €/m²
Property 65385 photo 1
Property 65385 photo 2
Property 65385 photo 3
Property 65385 photo 4
Property 65385 photo 5
Property 65385 photo 6
Property 65385 photo 7
Property 65385 photo 8
Property 65385 photo 9
Property 65385 photo 10
Property 65385 photo 11
Property 65385 photo 12
Property 65385 photo 13
Property 65385 photo 14
Property 65385 photo 15
Property 65385 photo 16
Property 65385 photo 17
Property 65385 photo 18

Detalji

  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 3
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Unutrašnje stepenice
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 75 kv.m u Atini. Stan se sastoji od 3 sprata. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom. Semi-first floor se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj.

Za prodaju
293 000 € 6369 €/m²
  • Kod objekta 62956
  • Kvadratura 46 m²
  • Udaljenost od mora 4148 m
Za prodaju
260 500 € 6353 €/m²
  • Kod objekta 63008
  • Kvadratura 41 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
280 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 65010
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 4477 €/m²
  • Kod objekta 65304
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 65643
  • Kvadratura 119 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
270 000 € 7297 €/m²
  • Kod objekta 65357
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
275 000 € 3437 €/m²
  • Kod objekta 65069
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 2818 €/m²
  • Kod objekta 63668
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
305 000 € 6489 €/m²
  • Kod objekta 64722
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
294 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 65766
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter