235 000 €
3406 €/m²
Property 64951 photo 1
Property 64951 photo 2
Property 64951 photo 3
Property 64951 photo 4
Property 64951 photo 5
Property 64951 photo 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju stan od 69 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
290 000 € 2959 €/m²
  • Kod objekta 58082
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
325 000 € 3532 €/m²
  • Kod objekta 58273
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
285 000 € 2035 €/m²
  • Kod objekta 58412
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
230 000 € 2446 €/m²
  • Kod objekta 58876
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 4230 €/m²
  • Kod objekta 59413
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 2423 €/m²
  • Kod objekta 59875
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
299 000 € 2300 €/m²
  • Kod objekta 59899
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
309 000 € 2376 €/m²
  • Kod objekta 59963
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter