380 000 €
3333 €/m²
Property 61483 photo 1
Property 61483 photo 2
Property 61483 photo 3
Property 61483 photo 4
Property 61483 photo 5
Property 61483 photo 6
Property 61483 photo 7
Property 61483 photo 8
Property 61483 photo 9
Property 61483 photo 10
Property 61483 photo 11
Property 61483 photo 12
Property 61483 photo 13
Property 61483 photo 14
Property 61483 photo 15
Property 61483 photo 16

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 2009
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 15230 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 114 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
420 000 € 3818 €/m²
  • Kod objekta 59328
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
307 600 € 6990 €/m²
  • Kod objekta 63014
  • Kvadratura 44 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
360 000 € 2880 €/m²
  • Kod objekta 62111
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 61748
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
315 000 € 3150 €/m²
  • Kod objekta 60035
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
335 000 € 3722 €/m²
  • Kod objekta 62481
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 65765
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
536 000 € 6536 €/m²
  • Kod objekta 65340
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
417 000 € 4738 €/m²
  • Kod objekta 58965
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
479 000 € 4650 €/m²
  • Kod objekta 58964
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter