535 000 €
2454 €/m²
Property 57495 photo 1
Property 57495 photo 2
Property 57495 photo 3
Property 57495 photo 4
Property 57495 photo 5
Property 57495 photo 6
Property 57495 photo 7
Property 57495 photo 8
Property 57495 photo 9
Property 57495 photo 10
Property 57495 photo 11
Property 57495 photo 12
Property 57495 photo 13
Property 57495 photo 14

Detalji

  • Godina izgradnje: 1993
  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju stan od 218 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Zgrada bez lifta.

Za prodaju
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 60368
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
584 000 € 6790 €/m²
  • Kod objekta 65344
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
473 000 € 4876 €/m²
  • Kod objekta 56590
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
560 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 53010
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
715 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 64856
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 6896 €/m²
  • Kod objekta 36956
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
525 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 44830
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 1975 €/m²
  • Kod objekta 52316
  • Kvadratura 405 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
670 000 € 6320 €/m²
  • Kod objekta 64887
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter