365 000 €
4867 €/m²
Property 57974 photo 1
Property 57974 photo 2
Property 57974 photo 3
Property 57974 photo 4
Property 57974 photo 5
Property 57974 photo 6
Property 57974 photo 7
Property 57974 photo 8
Property 57974 photo 9
Property 57974 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 75 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i zajednički bazen, solarni bojler, tende, parking, lift, grejanje.

Za prodaju
300 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 64940
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
297 000 € 3300 €/m²
  • Kod objekta 65614
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 6545 €/m²
  • Kod objekta 64833
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
500 000 € 5102 €/m²
  • Kod objekta 65814
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 66063
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
307 600 € 6990 €/m²
  • Kod objekta 63014
  • Kvadratura 44 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
536 000 € 6536 €/m²
  • Kod objekta 65340
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 4200 €/m²
  • Kod objekta 65578
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 3387 €/m²
  • Kod objekta 66061
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter