300 000 € 220 000 €
53 €/m²
Property 64871 photo 1
Property 64871 photo 2
Property 64871 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2900 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 88 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4100 kv.m. na Kritu. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 202 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
300 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 49100
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 56612
  • Kvadratura 6350 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
259 000 € 984 €/m²
  • Kod objekta 65353
  • Kvadratura 263 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
350 000 € 1023 €/m²
  • Kod objekta 59194
  • Kvadratura 342 m²
  • Udaljenost od mora 357 m
Za prodaju
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 64871
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
427 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 47454
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
267 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 41185
  • Kvadratura 5423 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
360 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 48644
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
374 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 50665
  • Kvadratura 11228 m²
  • Udaljenost od mora 731 m
Za prodaju
250 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 38078
  • Kvadratura 2194 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter