259 000 €
984 €/m²
Property 65353 photo 1
Property 65353 photo 2
Property 65353 photo 3
Property 65353 photo 4
Property 65353 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 2 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 263 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
250 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 38078
  • Kvadratura 2194 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
214 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 50338
  • Kvadratura 4423 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
280 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 44635
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
320 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 63746
  • Kvadratura 2610 m²
  • Udaljenost od mora 1280 m
Za prodaju
350 000 € 1023 €/m²
  • Kod objekta 59194
  • Kvadratura 342 m²
  • Udaljenost od mora 357 m
Za prodaju
230 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 41967
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m
Za prodaju
225 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 39767
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
269 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 49771
  • Kvadratura 4790 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
220 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 65420
  • Kvadratura 4125 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
330 000 € 202 €/m²
  • Kod objekta 54425
  • Kvadratura 1630 m²
  • Udaljenost od mora 179 m

Prijava za Newsletter