Property 50665 photo 1
Property 50665 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 731 m
  • Udaljenost od aerodroma: 61 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 11228 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
397 000 € 397 €/m²
  • Kod objekta 38909
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 170 m
Za prodaju
300 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 64069
  • Kvadratura 1516 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
300 000 € 603 €/m²
  • Kod objekta 65123
  • Kvadratura 497 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 54423
  • Kvadratura 1818 m²
  • Udaljenost od mora 179 m
Za prodaju
374 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 59642
  • Kvadratura 9039 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 56284
  • Kvadratura 6800 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
400 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 51473
  • Kvadratura 15165 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 36756
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
500 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 44016
  • Kvadratura 19280 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 33319
  • Kvadratura 4616 m²
  • Udaljenost od mora 5 m

Prijava za Newsletter