275 000 € 240 000 €
37 €/m²
Property 56612 photo 1
Property 56612 photo 2
Property 56612 photo 3
Property 56612 photo 4
Property 56612 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 15 km
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6350 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 210 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
269 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 49771
  • Kvadratura 4790 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
320 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 44365
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m
Za prodaju
374 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 50665
  • Kvadratura 11228 m²
  • Udaljenost od mora 731 m
Za prodaju
230 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 65231
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
235 000 € 940 €/m²
  • Kod objekta 50113
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
267 000 € 356 €/m²
  • Kod objekta 50514
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
320 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 59200
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
330 000 € 202 €/m²
  • Kod objekta 54425
  • Kvadratura 1630 m²
  • Udaljenost od mora 179 m
Za prodaju
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 40012
  • Kvadratura 2660 m²
  • Udaljenost od mora 4800 m
Za prodaju
240 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 51072
  • Kvadratura 7800 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m

Prijava za Newsletter