Property 59194 photo 1
Property 59194 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 357 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 342 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 205 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
320 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 34223
  • Kvadratura 8700 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
320 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 44365
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m
Za prodaju
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • Kod objekta 38697
  • Kvadratura 390 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
374 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 51459
  • Kvadratura 4012 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 64871
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 33319
  • Kvadratura 4616 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
340 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 62863
  • Kvadratura 8146 m²
  • Udaljenost od mora 4600 m
Za prodaju
450 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 36737
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
374 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 59642
  • Kvadratura 9039 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 38847
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 5200 m

Prijava za Newsletter