Property 48644 photo 1
Property 48644 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 180 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 378 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.

Za prodaju
374 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 59642
  • Kvadratura 9039 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
450 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 38248
  • Kvadratura 100000 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
320 000 € 477 €/m²
  • Kod objekta 50183
  • Kvadratura 670 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 49171
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
290 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 36276
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
426 500 € 33 €/m²
  • Kod objekta 36778
  • Kvadratura 12588 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
500 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 38077
  • Kvadratura 4542 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
397 000 € 397 €/m²
  • Kod objekta 38909
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 170 m
Za prodaju
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 44359
  • Kvadratura 35000 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m

Prijava za Newsletter