1 025 000 €
7218 €/m²
Property 65346 photo 1
Property 65346 photo 2
Property 65346 photo 3
Property 65346 photo 4
Property 65346 photo 5
Property 65346 photo 6
Property 65346 photo 7
Property 65346 photo 8
Property 65346 photo 9
Property 65346 photo 10
Property 65346 photo 11
Property 65346 photo 12
Property 65346 photo 13

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 4
  • Tip sobe: 142
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Opis

Na prodajumezoneta od 142 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na trećem spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na 4. spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu.

Za prodaju
1 400 000 € 3589 €/m²
  • Kod objekta 57179
  • Kvadratura 390 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
950 000 € 4025 €/m²
  • Kod objekta 3224
  • Kvadratura 236 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
850 000 € 2656 €/m²
  • Kod objekta 9589
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 000 000 € 3367 €/m²
  • Kod objekta 57794
  • Kvadratura 297 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
900 000 € 5142 €/m²
  • Kod objekta 58918
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 020 000 € 8095 €/m²
  • Kod objekta 58375
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
860 000 € 5931 €/m²
  • Kod objekta 65063
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
890 000 € 6137 €/m²
  • Kod objekta 64880
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Kod objekta 62555
  • Kvadratura 106 m²
  • Udaljenost od mora 1249 m

Prijava za Newsletter