195 000 €
2786 €/m²
Property 35829 photo 1
Property 35829 photo 2
Property 35829 photo 3
Property 35829 photo 4
Property 35829 photo 5
Property 35829 photo 6
Property 35829 photo 7
Property 35829 photo 8
Property 35829 photo 9
Property 35829 photo 10
Property 35829 photo 11
Property 35829 photo 12

Detalji

  • Godina izgradnje: 1965
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 2 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 70 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
290 000 € 6170 €/m²
  • Kod objekta 65358
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
210 000 € 3962 €/m²
  • Kod objekta 64835
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 5744 €/m²
  • Kod objekta 65317
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 5400 €/m²
  • Kod objekta 65320
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 65210
  • Kvadratura 26 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
220 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 65243
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
200 000 € 1388 €/m²
  • Kod objekta 65792
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 13157 €/m²
  • Kod objekta 63015
  • Kvadratura 19 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
220 000 € 1560 €/m²
  • Kod objekta 65593
  • Kvadratura 141 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
242 000 € 2261 €/m²
  • Kod objekta 63313
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter