Prodaja - Stan 67 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar
168 000 €
2507 €/m²
Property 52296 photo 1
Property 52296 photo 2
Property 52296 photo 3
Property 52296 photo 4
Property 52296 photo 5
Property 52296 photo 6
Property 52296 photo 7
Property 52296 photo 8
Property 52296 photo 9
Property 52296 photo 10
Property 52296 photo 11
Property 52296 photo 12
Property 52296 photo 13
Property 52296 photo 14
Property 52296 photo 15
  • Kod objekta 52296
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 67 m²
  • Region Atina
  • Mesto Atina - Centar (Atika)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Godina izgradnje: 1980
  • Broj soba: 3
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju stan od 67 kv.m u Atini. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
150 000 € 3658 €/m²
  • Kod objekta 63762
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 65091
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 63508
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
230 000 € 3285 €/m²
  • Kod objekta 62134
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 4716 €/m²
  • Kod objekta 60443
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 4146 €/m²
  • Kod objekta 65308
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
165 000 € 2357 €/m²
  • Kod objekta 61701
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 2330 €/m²
  • Kod objekta 63306
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 3787 €/m²
  • Kod objekta 59804
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter